Ads 468x60px

wtorek, 13 marca 2018

Inna Perspektywa obejmuje patronatem ,,Tami z Krainy Pięknych Koni. Magiczna Kapadoclandia" Renaty Klamerus

7
Trzecia część przygód Tami, Rume i Keliego z Krainy Pięknych Koni. Kolejne wakacje przyniosą nowe przygody, jeszcze bardziej magiczne i niezwykłe niż w ubiegłych latach. Nasi bohaterowie nie będą bali się stawić czoła nowym wyzwaniom, bo są coraz starsi i coraz odważniejsi. Tami z kolegami i młodszym braciszkiem Borim nie myślą jednak tylko o dreszczyku emocji czy zabawie, ale starają się za pomocą magii nieść pomoc innym i czynić dobro. Niestraszne więc im będą dalsze zmagania ze zbójami czy walka z suszą. Znów będą też odwiedzać egzotyczne zakątki naszego globu. Wyruszą nawet w podróż do dalekiej Polski…


*

Po czterech latach od wydania Tami z Kapadoclandii Renata Klamerus oddaje w ręce małych i dużych czytelników ostatnią część swojej trylogii, w której umiejętnie łączy magiczny świat dojrzewających bohaterów ze współczesnymi problemami oraz sporą dawką wiedzy. Pani Renata z niezwykłym wdziękiem oswaja małych odbiorców z tak trudnymi kwestiami jak np., proces starzenia się ich dziadków. 

UWAGA. Dla pełnego zrozumienia treści Magicznej Kapadoclandii wskazane jest wcześniejsze sięgnięcie po książki Tami z Krainy Pięknych Koni oraz Tami z Kapadoclandii.


Książka już w sprzedaży!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.