Ads 468x60px

piątek, 6 kwietnia 2018

BooKaT - zakochaj się w książkowych Katowicach!


14 i 15 kwietnia mamy zaszczyt zaprosić na wydarzenie o tematyce książkowej w Katowicach! 

Organizatorzy projektu społecznego BooKat serdecznie zapraszają na wydarzenie, podczas którego docelowo mają odbyć się wykłady, spotkania autorskie i bloki dyskusyjne o książkach i ich pisaniu. Będziecie mogli uczestniczyć również w licznych konkursach z fantastycznymi nagrodami! 


Celem wydarzenia jest promowanie literatury oraz łączenie pokoleń, stąd zapraszamy zarówno dzieci, młodzież jak również dorosłych i osoby starsze. Wydarzenie odbędzie się 14 i 15 kwietnia na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w budynku A, w godzinach od 10-18. Wstęp wolny. 

Pomysłodawcami projektu jest grupa 16-18 latków, którzy zdecydowali się  stworzyć wydarzenie  non-profit, z którego cały dochód zostanie przekazany zostanie na cele charytatywne. W trakcie BooKat wolontariusze będą czekali na Wasze datki.

Organizatorzy: Wiktoria Trebuniak, Kinga Janas, Aleksandra Barchan, Kamil Stefański, Michalina Jurga, Aleksandra Jucha.

Więcej informacji znajdziecie na https://www.facebook.com/events/568872196827006/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.