Ads 468x60px

Mistrzowie polskiego reportażu


Gdy do moich rąk trafiła długo wyczekiwana ..Antologia 100/XX. Antologia polskiego reportażu XX wieku" pod redakcją Mariusza Szczygła, długo zastanawiałam się, w jaki sposób mogłabym opisać swoje wrażenia po przeczytaniu tak obszernej i różnorodnej publikacji. W pewnym momencie. pojawił się zwariowany pomysł, by każdemu ze stu autorów poświęcić jeden wpis, który byłby inspirowany konkretnym tekstem. Tak powstał pomysł serii ..Mistrzowie polskiego reportażu", gdzie co jakiś czas zamierzam dzielić się z wami swoimi wrażeniami. Ze względu na to, że wspomniana idea ma charakter długofalowy, moim celem jest współpraca i skupienie w jednym miejscu osób, które interesują się reportażem. Ty również możesz przyłączyć się do tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Wystarczy, że posiadasz   Antologię polskiego reportażu XX wieku" i  skontaktujesz się ze mną za pomocą formularza  kontaktowego, bądź wyślesz wiadomość na adres noweinka@gmail.com z dopiskiem: Mistrzowie Polskiego Reportażu. W ramach przedsięwzięcia możecie aktualnie poznać następujących autorów:

1901 - Janusz Korczak
okiem Andry (http://inna-perspektywa.blogspot.com)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.