Ads 468x60px

sobota, 7 października 2017

Zbuduj dzieciom mleczną drogę z książek! [ZAKOŃCZONE]

Dzisiaj pragnę zachęcam was do oddania głosu na Bibliotekę Publiczną we Frystaku, która bierze udział w konkursie Mlecznej Kanapki Kinder Przerwa na wspólne czytanie. Nagrody główne dla 20 zwycięskich bibliotek to zestawy 250 książek z kolekcji Mlecznej Kanapki Kinder oraz 2 pufy do wspólnego czytania. Kolejnych 100 bibliotek otrzyma zestawy 50 książek z kolekcji Mlecznej Kanapki Kinder.  Co możesz zrobić, by pomóc?  • Zarejestruj się na stronie: www.wspolneczytanie.pl/biblioteki i wypełniając odpowiedni formularz, bądź skorzystaj ze swojego konta na Faceboku.
  • Po zalogowaniu się wciśnij ikonkę GŁOSUJ.
  • W wyszukiwarkę wpisz Frysztak, lub wybierz inną bibliotekę, której chcesz pomóc.
  • Wciśnij przycisk głosuj w ikonce z nazwą biblioteki.
  • Głosuj codziennie między 2 a 31 października 2017 r., by zwiększyć szanse na wygraną Twojego faworyta.
Za każdy oddany głos na Bibliotekę Publiczną we Frysztaku serdecznie dziękuję. Więcej o działalności biblioteki przeczytacie na stronie:  http://www.biblioteka.frysztak.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.