Ads 468x60px

poniedziałek, 11 grudnia 2023

Inna Perspektywa obejmuje patronatem „Jasną i ciemną stronę czerwonego księżyca" K. Koszorza

 „Tomik Karola Koszorza łączy w sobie plastykę słów z wielowymiarowością metafor, które składają się na zapadające nam w pamięć frazy. Te wiersze tworzą niezwykle dojrzałą i emocjonalną poezję, której młodzieńczość rozkwita w tych dwóch kontrastowych rozdziałach. Jasna strona pełna euforii i zachwytów, proszenia o uwagę, odrobinę miłości, a także ciemna – bez ubarwiania, bez masek, wykrzyczana wprost. A jeśli macie wątpliwości, jakie znaczenie mają w naszym życiu kolory, koniecznie sięgnijcie po tomik tego młodego poety. Polecam"!

Agnieszka Krizel, MOTYL literacki
*

Wiersze Karola Koszorza to utwory pełne dojrzałej melancholii i bólu doprawionych odrobiną nadziei, że gdzieś czai  się szczęście. W liryce autora kryją się rozterki młodego pokolenia, żyjącego w czasach globalizacji, ale jednocześnie szukającego prawdziwych, szczerych więzi.Premiera wkrótce1 komentarz:

  1. Your blog has become my virtual classroom, offering lessons that extend beyond the screen.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.