Ads 468x60px

poniedziałek, 6 czerwca 2016

Inna perspektywa obejmuje patronatem książkę ,,Podpalę Wasze SERCA!!" Marcina Brzostowskiego


„Podpalę wasze serca!” – to zanurzona w grotesce i absurdzie powieść, ukazująca perypetie głównego bohatera, czterdziestoletniego pracownika korporacji, który zostaje uwikłany w „spisek” oraz w życiu którego pojawia się demoniczna postać z „innego wymiaru”. Gdy dotychczasowe życie głównego bohgli atera legnie w gruzach, jedyną szansą na odmianę losu stanie się SZALEŃSTWO. Czy faktycznie jest to dobre rozwiązanie, niech odpowie sam Czytelnik.

*
Jestem niezwykle szczęśliwa, że już po raz kolejny mam okazję patronować książce tak nietuzinkowego autora, jak Marcin Brzostowski, który za warstwą ironii i inteligentnego poczucia humoru ukrywa prawdy ważne dla każdego z nas. Tym razem będziecie mogli poznać fabułę, gdzie główną rolę zagra GROTESKA. Mnie absolutnie uwiódł karpio-pies. Recenzja powieści wkrótce.

Premiera już 17 czerwca!

2 komentarze:

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.