Ads 468x60px

środa, 23 grudnia 2015

Życzenia świąteczne

Moi drodzy co roku z pewnością czytacie wiele świątecznych życzeń. Pozwólcie. że i ja w waszą stronę wyślę garść ciepłych myśli. Życzę wam, spokoju i ufności. Każdy ma prawo do potknięć i upadków, ale trzeba z dojrzałością i optymizmem powstawać każdego dnia, tak by życie stawało się coraz bardziej pełne.  Niechaj wasze poglądy, myśli i refleksje śmiało i dumnie ubogacają serca bliskich oraz niechaj światło radości - jakie się w was świeci, nigdy nie zgasło. Nauczcie się odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach. Życzę wam, byście zawsze znaleźli czas na wypicie herbaty, rozmowę z babcią, czytanie gazety... Tak łatwo przeoczyć coś ważnego, gdy  zapomina się o spokoju, bliskich, a skupia tylko na pracy.
Bądźcie otoczeni prawdziwymi przyjaciółmi, którzy kochają was takimi, jakimi jesteście. Z wszelkimi niedociągnięciami i dziwactwami. Najważniejsza jest autentyczność.  Życzę wam, abyście zamykając oczy, umieli otworzyć serce na swoich bliskich i ludzi wokół. To wyjątkowy moment by usiąść wspólnie do stołu oraz pokazać, jak ważna jest dla nas rodzina. Pamiętajcie, że nie wiadomo co będzie jutro, więc nie odkładajcie ważnych słów na później.
Tym, którym w te Święta będzie ciężko, bo ktoś nie zasiądzie do Wigilii, bądź walczy z chorobami, życzę szczęścia i nadziei w lepsze jutro. Niech kolejne święta, będą lepsze od obecnych. Nie dajcie się pokonać beznadziei i samotności. 
Tym, którzy niedługo powitają nowego członka rodziny, życzę zdrowia cierpliwości i wytrwałości. Oby każdy z nas nie zapomniał o tym, iż gdzieś w głębi nas, znajduje się małe dziecko, które czeka na gwiazdkę. Nauczmy się zarażać tą magią innych.
Życzę, Wam byście potrafili marzyć o przyszłości, czerpiąc słodycz z przeszłego szczęścia. Nie poddawajcie się przeciwnościom losu. Cieszcie się, z każdego nowego doświadczenia i spełniajcie marzenia, nawet jeśli inni  w nie wątpią.
Blogerom życzę nieustającej pasji, a czytelnikom samych genialnych książek. Nie wierzcie modom i wybierajcie te lektury, które uwielbiacie. Romanse, erotyki, kryminały... Wszystko jedno. Przecież każdy znajdzie coś dla siebie.
Dla wielu osób to bardzo ważny czas pod względem duchowym. Tej części czytelników mojego bloga, życzę by pomiędzy prezentami i naturalną w tym czasie krzątaniną, znaleźli czas na chwilę zastanowienia nad tajemniczą Bożego Narodzenia.

13 komentarzy:

 1. Przepiękne życzenia... Tobie także życzę wyjątkowych, spokojnych świąt. Niech będą wyjątkowe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Na pewno będą to wyjątkowe Święta. Tobie również życzę wszystkiego, co najlepsze.

   Usuń
 2. Aniu, dziękuję. Jesteś wyjątkowa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu nie spieraj się wszyscy piszą, że jesteś wyjątkowa więc mamy przewagę liczebną....Jesteś wyjątkowa :). Przepiękne życzenia dokładnie jakby skierowane do mnie :) Cudownych Świąt Aniu...!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te życzenia są przecież skierowane do Ciebie. Chciałam, by każdy, kto przeczyta te słowa, znalazł w nich coś dla siebie. Jeśli choć w małym stopniu mi się udało, to bardzo się cieszę. Magicznych Świąt.

   Usuń
 4. Wesołych Świąt oraz bogatego, książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Wiolu. Akurat w moim domu Mikołaj chodzi tylko 6 grudnia. ale kto wie może zabłądzi? Niezapomnianych Świąt :)

   Usuń
 5. Wspaniałe i piękne życzenia Aniu... aż trudno cokolwiek dodać, dlatego tak najzwyczajniej życzę Ci spokojnych i radosnych Świąt Aniu... obyś znalazła mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinką :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Agnieszko. Twoje życzenia też są piękne bo płyną prosto z serca. Niezapomnianych Świąt :)

   Usuń
 6. Piękne życzenia. Tobie również, Aniu życzę wszystkiego, co najlepsze. Bliskości rodziny, zdrówka, inspirujących ludzi wokół i pogody ducha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za piękne życzenia. Togo z pewnością potrzebuje każdy z nas. Wspaniałych Świąt :)

   Usuń

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.