Ads 468x60px

sobota, 19 kwietnia 2014

Życzenia wielkanocneWybaczcie, że wpadłam tylko na chwilę z życzeniami. Przez ostatnie kilka tygodni moje życie to totalna karuzela. Teraz jak nigdy wcześniej stoją przede mną nowe wyzwania i cele w związku z czym mam bardzo mało czasu na pisanie o książkach. Po Świętach kolejna porcja wyczerpujących szkoleń. Muszę też podjąć ważną decyzję co do przyszłości bloga. Z pewnością strona nie zniknie, ale jestem coraz bliższa  powrotu do pierwotnej formy tego miejsca. Chciałabym pisać więcej o klasyce, choć nowości wydawnicze na pewno nie znikną. Kurs, w którym uczestniczę odbywa się w miejscu kochanym przez niemal wszystkich czytelników, czyli w miejscowej bibliotece. Jak dotąd nie miałam pojęcia, iż działa tu Dyskusyjny Klub Książki. Muszę przyznać, że jeśli wszystko się uda niedługo na blogu pojawią się recenzje i relacje z tych niezwykłych spotkań z bibliofilami. Ogólnie ostatnio miałam okazję nieco dogłębniej poznać zawartość archiwów gminnej wypożyczalni i niektóre egzemplarze na półkach naprawdę robią wrażenie. Białe kruki z lat dwudziestych ubiegłego stulecia są naprawdę ciekawe szczególnie, gdy zamiast zwykłej pieczątki masz napis, by nie ślinić kartek, wywołujące u mnie wręcz uśmiech rozczulenia.
W maju postaram się choć częściowo nadrobić recenzyjne zaległości, więc proszę Was o cierpliwość. Jeszcze raz życzę Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych i może paru chwil z dobrą książką.   

20 komentarzy:

 1. Wow, Aneczko! Dużo się u Ciebie dzieje. :) Super! czekam na relacje. :) No i...Wesołego jajka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anuś, spokojnych i radosnych świąt:) Ucz się i dokształcaj, to z pewnością zaowocuje. Czekamy na recenzje, ale przede wszystkim życzę dużo wypoczynku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olu, Również życzę radosnych, wspaniałych Świąt. A z tymi życzeniami wypoczynku to trafiłaś w samo sedno :)

   Usuń
 3. Aniu, radosnych Świąt! I oczywiście czekam na te białe kruki klasyki. Wiesz, że kocham takie książki. Buziaki! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję nawzajem, Białe kruki niestety trzeba czytać na miejscu, ale mam nadzieję, że w końcu będę miała trochę czasu na klasykę i nie skończy się na zamierzeniach, :)

   Usuń
 4. To dobrze, że cały czas masz co robić :) Smacznego jajka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego:) Oby każde podjęte przez Ciebie wyzwanie przyniosło wymarzone efekty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych i pięknych świąt Aniu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiejnocy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych
  Victoria Gische

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.

  Wesołych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za piękne życzenia. Również życzę wspaniałego przeżycia tego wyjątkowego czasu.
   Wesołych Świąt!

   Usuń
 10. Radosnego przeżywania świąt wielkanocnych, czyli szczęśliwego Alleluja!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.