Ads 468x60px

środa, 20 listopada 2013

O wyzwaniach i e-spotkaniach


Zeszły tydzień obfitował w emocje literackie.  Kluczowym momentem było nawiązanie współpracy z serwisem Sztukater.pl. Jest to dla mnie wyróżnienie i wyzwanie zarazem. Byłam niezwykle zaskoczona samą propozycją, gdyż mój staż recenzencki jest raczej skromny. Niemniej bardzo ucieszyłam się, że będę mogła działać w bardzo inspirującym zespole wśród kilku moich blogowych mentorów. Mam  nadzieję, że dzięki tej decyzji moja strona poszerzy się o teksty o niezwykłych książkach. Tutaj szczególne podziękowania dla Kamili Graczyk, Aleksandry Urbańczyk i Awioli za niezwykłą cierpliwość w odpowiadaniu na masę moich pytań.

W czwartek natomiast miałam okazję pierwszy raz uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu autorskim. Organizatorem wydarzenia był Dariusz (twórca strony aleKulturka.com), który przeprowadził bardzo ciekawą rozmowę  z Maciejem Jastrzębskim, autorem książki „Matrioszka Rosja i Jastrząb" (dla zainteresowanych zapis rozmowy tutaj). Można było na bieżąco zadawać pytania, a najciekawsze nich były nagradzane książkami. Myślę,   że każdy, kto uczestniczył w tym wydarzeniu i uwielbia reportaże nie mógł czuć się zawiedziony, gdyż pan Maciej naprawdę interesująco opowiadał o pracy korespondenta w Rosji. Liczę, że będę mogła kiedyś przeczytać książkę autora.

Na koniec aktualna lista literacko - recenzencka, (która może się zmienić w związku z nawiązaną współpracą):

.  Podobne wpisy


6 komentarzy:

 1. Super Aniu! Gratuluję. :) W Sztukaterze fajni ludzie są (wiem, bo współpracowałam), więc powinno być Ci tam dobrze. :) Rozwijaj skrzydła! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ewo za miłe słowa. Bardzo chciałabym rozwinąć tam skrzydła :)

   Usuń
  2. ja także gratuluje i zerknę na Psy Wojny bo uwielbiam tego gościa

   Usuń
  3. Dziękuję. Co do "Psów wojny" to pewnie recenzja będzie dopiero za jakiś czas, bo audiobooki poznaję dość wolno.

   Usuń
 2. Gratuluję:) A "Matrioszkę" planuję wkrótce przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i z niecierpliwością czekam na Twoją recenzję "Matrioszki" :)

   Usuń

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.