Ads 468x60px

wtorek, 10 września 2019

Podaruj książki ulubionej bibliotece jednym małym kliknięciem! [Zakończone]

W tym roku w ramach akcji nagrodzonych zostanie 300 bibliotek. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu. Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania.


Co możesz zrobić, by pomóc?  1. Wejdź na stronę  https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie.
  2. W wyszukiwarkę u dołu strony wpisz Frysztak, lub wybierz inną bibliotekę, której chcesz pomóc. Powinna pojawić się propozycja wyboru biblioteki wraz z jej adresem.
  3. Po wyborze wciśnij przycisk ODDAJ GŁOS przy nazwie placówki. Za pierwszym razem wymagana będzie`krótka rejestracja, w której zostaniesz poproszony jedynie o Twój email i indywidualne hasło, które posłuży Ci jako dane do logowania.
  4. Na Twoją skrzynkę mejlową zostanie wysłany link aktywacyjny, który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę głosowania. 
  5. Wpisz ponownie nazwę biblioteki i oddaj głos logując się za pomocą użytych wcześniej danych.
  6. Głosuj codziennie do 4.11.2019, by zwiększyć szanse na wygraną Twojego faworyta. Mów innym, by również przyłączyli się do akcji. Każdy głos może zdecydować o tym, która biblioteka otrzyma książki do wspólnego czytania.
Za każdy oddany głos na Bibliotekę Publiczną we Frysztaku serdecznie dziękuję. Więcej o działalności biblioteki przeczytacie na stronie:  http://www.biblioteka.frysztak.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.