Ads 468x60px

piątek, 1 grudnia 2017

Akcja adwentowa ,,CHLEB POWSZEDNI NA WAGĘ ZŁOTA" [ZAKOŃCZONE]


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a na moim blogu to coroczny czas, gdy zachęcam was do pomocy innym - tym razem wspólnie z Fundacją Malak i ojcem Adamem Szustakiem.  W listopadzie przeżywaliśmy I Światowy Dzień Ubogich. Jego obchody trwały cały tydzień. Nie chcemy zatrzymać się na jednorazowym wydarzeniu, ale pójść o krok dalej.

Celem akcji jest zgromadzenie środków finansowych, które zostaną przekazane na rzecz Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, w szczególności ogrzewalni i schronisk. Zima to najtrudniejszy czas dla osób ubogich i bezdomnych. Niesprzyjająca pogoda, rozprzestrzeniające się choroby, przepełnione noclegownie, brak ciepłych ciuchów czy rozgrzewającego posiłku. To również samotność pośrodku dużych miast, rozbudowanych osiedli, zatłoczonych ulic i zabieganych ludzi.


Jak możesz pomóc?

- dokonaj wpłaty na konto:
 ALIOR BANK : PL 91 2490 0005 0000 4600 2431 9113
BIC/SWIFT: ALBPPLPW
Fundacja MALAK, Plac na Stawach 1/1, 30-107 Kraków
TYTUŁ przelewu: Chleb powszedni – darowizna
 dokonaj szybkiego przelewu TUTAJ
 wylicytuj pandę podróżną Ojca Adama Szustaka TUTAJ


O wszystkich metodach pomocy przeczytacie na stronie Fundacji MALAK. Zbiórka trwa do Wigilii Bożego Narodzenia (24 grudnia 2017 r.)


*
Za wszystkie materiały prasowe dziękuję Fundacji MALAK.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.