Ads 468x60px

niedziela, 25 maja 2014

Znowu licytujemy dla "Tak Życiu"

 Jeśli jesteś fanem siatkówki a zwłaszcza Asseco Resovii Rzeszów i marzysz o „pasiastym” gadżecie z autografem to mamy coś dla Ciebie :) Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji koszulki meczowej Wojtka Grzyba wraz z jego autografem w rozmiarze XL. Dochód z aukcji zasili konto Stowarzyszenia „TAK ŻYCIU”.
koszulka Asseco Resovii Grzyb


Licytuj już teraz!!

http://allegro.pl/koszulka-w-grzyba-z-autografem-charytatywnie-i4271241942.html


Więcej o działaniach stowarzyszenia na oficjalnej stronie stowarzyszenia : http://www.takzyciu.pl STOWARZYSZENIE „TAK ŻYCIU” w 2012 roku obchodziło 20-lecie swojego istnienia. Główna siedziba Stowarzyszenia znajduje się w Rzeszowie, a w miejscowościach Strzyżów i Wiśniowa mieszczą się oddziały lokalne. Stowarzyszenie zrzesza rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi oraz rodziny wielodzietne z terenu Podkarpacia, szczególnie obejmuje swoją opieką rodziny z powiatu strzyżowskiego. Nr  KRS 000003178 

5 komentarzy:

 1. Inicjatywa zacna dla wielbicieli tego sportu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważna inicjatywa. I mam nadzieję, że koszulką zainteresuje się wielu wielbicieli siatkówki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam kiedyś w tym stowarzyszeniu, więc trzymam kciuki, by koszulka osiągnęła jak najwyższą cenę. Pozdrawiam :)

   Usuń

Zapraszam do komentowania. Czuj się jak u siebie i pisz co myślisz, nie bądź jednak wulgarny/a ani chamski/a. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
P.S SPAM będzie bezceremonialnie usuwany. Jeśli chcesz polecić mi jakąś stronę, skorzystaj proszę z zakładki kontakt u góry strony i wypełnij tam odpowiedni formularz.